Hediyelik Lezzet Çiçekleri

Siparişinizin durumunu öğrenin!

* Sipariş Numarası:
* Telefon veya EMail:
Tüm İllere Sipariş İçin
İletişim
Ürün Kodu: 1006

Kuincy - Kek Buketi

 

Kırmızı güllerin cazibesine kim hayır diyebilir?

Sevdiğinize bu kıpkırmızı kek güllerinden oluşan lezzet çiçeğini verin, mutluluğun tadını çıkarın…

Sevdiklerinize ideal bir hediye olarak tasarlanan bu kek sepeti içinde yaklaşık 35 adet kek gül yeralmakta olup, siparişiniz üzerine günlük olarak hazırlanmaktadır.

Günlük üretilen bu ürünümüz sadece şubelerimizin bulunduğu illere gönderim yapılmaktadır.

Saksı rengi şubelerin stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Bu Kek sepeti mutluluk dağıtıyor!

Bu ürün tüm illere gönderilebilmektedir.

59,00 TL + %8 KDV

Aslıhan - Harikasınız:))) - 10.5.2013


bugun anneme ve ablama ulaşması ıcın bu ürünü almıştım, ıstedıgım saatten erken bıle ulaşmış ve mutluluktan aglamış ablam :)) tadını da coooook begenmişler teşekkurler bonnyfood:))

Aykut - Tam Zamanında :) - 8.2.2013


tam zamanında bonnyfood tam dediğim saatte götürmüşsünüz çok teşekkürler :)

Ümit Acar - Harika - 24.1.2013


öncelikle çok değerli eşime bitaneme ve harika lezzette ve görüntüde kek buketi hazırlayan boonyfood a tesekkurler....

Sena - Harika - 10.11.2011


Siparişin bu kadar kısa sürede ulaşması inanılmaz. Çok teşekkürler.

Gönül - Teşekkürler Bonnyfood:) - 20.9.2011


Dün yine anneme doğumgünü sürprizi yapmak için çoooooook geç kalmıştım kiii.....:(( Bonnyfood yetişti:)) 'Kuincy' siparişten tam 2 saat sonra Adana adrese tesim edilmişti!!!!! Teşekkürler Bonnyfood:) İyi ki doğdun annecim:)))

Fikriye - Tam Zamanında - 15.8.2011


ANNELER GÜNÜ İÇİN ANNEME GÖNDERDİĞİM SİPARİŞ ,BÖYLE YOGUN BİRGÜNDE TAM ZAMANINDA .İŞTEDİĞİM SAATTE ULAŞTI.TEŞEKKÜREDERİM.O KADAR GERÇEKÇİ BİR ÇİÇEKMİŞ Kİ BABAM BALKONA KOYMAYA KALKMIŞ...

Arzu - Teşekkürlerrrrr - 23.1.2010


Siparişi verdim ve 2 saat sonra göndermek istediğim kişinin eline geçti...Tek kelime ile harikasınız çooook teşekkür ederim .Henüz tadını bilmiyorum .Lezzeti ile ilgili yorumumu da akşam yazıcam .:)

Ürünümüz hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın

Şubelerimizin bulunduğu bölgelerde, şubenin bulunduğu yerden 35 km. mesafeye kadar ücretsiz teslim;


  • 36-55 km. arası 20 TL.
  • 56-75 km. arası 30 TL.
  • 75-100 km. arası 75 TL.
  • 100 km. üstü ise kargo bölgesi sayılacaktır (Kargo giden yer ise kargo ile 9 TL).

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Şubeden teslim al seçeneğinde, Alıcı içerisinden meyve bulunan ürün seçmiş ve belirlediği saat aralığında gelip ürünü almıyorsa, ürün şubede imha edilir. Daha sonraki günlerde ürününü şubeden teslim almak istiyorsa, ürün bedelinin tamamı alıcıdan yeniden tahsil edilir.
Alıcı kek, kurabiye veya çikolata şeker çiçeği seçmiş ise haber vermek koşulu ile ürününü ertesi gün teslim alabilir.
Ürünlerinizin üretilmesi, teslim edilmesi veya şubeden teslim alınması için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden BonnyFood sorumlu değildir.

Sipariş için seçtiğiniz ürün meyve içeriyorsa ve aynı gün içerisinde aynı veya farklı bir adres bildirmediğiniz takdirde siparişiniz şubemizde imha edilir. Bir gün sonrasına teslimat isteniyorsa, ürün bedelinin tamamı tahsil edilir.
İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Şubelerimizin bulunmadığı bölgelere kargo ile yapılan gönderimlerde, ek ürün olan balonlar şişirilmeden paketlenerek gönderilir.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz şubelerimizin bulunduğu bölgelerde ortalama 2 saatte teslim edilir. Kargo ile gönderilen bölgeler 24-48 saat aralığında MNG kargo ile dağıtımı sağlanır. Özel araçla sevkiyatların süreçleri özel olarak bilgilendirilir.

Birinci sınıf fındık tozu ve kakaodan yapılmış evde yapım lezzetinde, tek seferde 5-6 tane bile yeseniz sizi rahatsız etmeyecek kadar hafif bir üründür. İçerisinde yoğun yağ ve şeker kullanılmamaktadır.

 "Islak kek" formunda bir ürün değildir.

Renklendirilen kek çiçeklerinde kullanılan gıda boyaları Türk Gıda Kodeksine uygun oranlarda kullanılmaktadır.
İçerisinde hiçbir hayvansal bazlı ürün (yoğurt, tereyağ, süt kreması vb.) bulunmamaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizde, raf ömrünü arttıran katkı maddeleri bulunmamakta olup, doğaldır.

Ambalajı açılmadan raf ömrü 5 gündür. Ürünün kurumaması için ambalajın kapalı tutulması yada ambalaj açıldıktan 1 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye olunur.

Aranjmanlar içeriğinde, aranjmanın tipine göre; Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı onaylı ve hijyene uygun bir şekilde kullanılan saksı veya formlanmış strafor, doğal pelür kâğıt, inceltilmiş kumaşlar, tahtadan yapılmış çubuklar bulunmaktadır.

Tüketim esnasında kullanılan aranjman malzemelerinin çocuklardan uzak tutulmasına özen göstermenizi rica ederiz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra dağıtım süresi hariç üretim sürecimiz ortalama 3 saattir. Özel günler için bu süre daha uzun olabilir.